Неділя, 13 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Керівник поліції Херсонщини закликав вірян відсвяткувати Великдень вдома

– Поліція вже більше місяця працює на посиленому варіанті несення служби, тож у Великдень, як і у попередні дні, вийдуть на службу близько тисячі поліцейських, – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін. – Єдине, що нам доведеться посилити кількість патрулів біля церков, щоб не допустити порушень публічного порядку.

– Прошу всіх громадян неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Зараз будь-яка людина може бути інфікованою, незалежно від того була вона за кордоном чи ні. Тому тільки соціальна дистанція у 1,5 — 2 метри, обмеження спілкування з людьми, з якими ви не проживаєте разом, вихід на вулицю лише у разі крайньої потреби, можуть врятувати ваше здоров’я і життя, – наголошує Олександр Сергійович.

– Напередодні великого свята Пасхи звертаюсь до всіх вірян: будь ласка залишайтесь вдома, долучіться до богослужіння через доступні засоби комунікації: телебачення, радіо, зуум-трансляцію, ютуб, стрім та інше, -зазначає очільник поліції.

Також, за словами Олександра Прокудіна, поліцейські, які чергуватимуть біля церков, вживатимуть усіх заходів щодо недопущення скупчення людей і створення натовпу.

– На всіх, хто ігноруватиме вимоги встановлених урядом правил карантину, чекає адміністративна та кримінальна відповідальність, – наголосив начальник поліції Херсонщини.

– Незважаючи на такі суворі заборони і жорсткі обмеження, я хочу, щоб це велике християнське свято подарувало надію, віру та добро кожному з нас. Нехай на душі завжди буде тепло і радісно, а поруч завжди будуть рідні та близькі, – побажав головний поліцейський Херсонщини.

В той же час Олександр Прокудін закликав громадян залишатись вдома цієї суботи та неділі, аби мати можливість наступного року всією родиною у доброму здравії відсвяткувати Великдень і з вдячністю згадувати ті суворі обмеження, які врятували життя і здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *