Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Кінотеатр “Текстильник” вдруге виставлять на аукціон за зниженою вартістю 

Аукціон з приватизації об’єкту соціально-культурного призначення – «Недіючого літнього кінотеатру «Текстильник», який було заплановано на 31 липня 2020 року, не відбувся, оскільки жодної заявки на участь до регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській обл., АР Крим та м. Севастополі не надійшло.

Те, що будівля знаходиться у досить зруйнованому стані є однією з можливих причин відсутності бажаючих забирати об’єкт у приватизацію, – пояснюють представники Фонду.  

Система продажу автоматично призначила проведення другого аукціону через місяць, тобто на 31 серпня 2020 року. Але стартова вартість за лот, що сягала 398 969 тисяч гривень, буде знижена на 50%, тобто 199 000 тисяч гривень. У разі, якщо учасників другого аукціону виявиться двоє, або більше, тоді ціну буде підвищено.

Відмітимо, об’єкт знаходиться за адресою: селище Текстильне, вул. 1-ша Текстильна, 1-а. 

Це окрема споруда закритого типу, що складається з одноповерхової будівлі (кіно-проекційного приміщення), залу для глядачів (ганку), сцени та огорожі. Фундамент будівлі закладений з каменю буту. Підлога з асфальтобетону, плитки та цементної стяжки.  Об’єкт потребує повного відновлення, адже, стіни з цегли знаходяться у незадовільному стані. У будівлі відсутня стеля, а також є тріщини та вивітрювання розчину із швів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *