Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

Клюцевський: «зашквар» відбувся через управління культури, молоді та спорту ХОДА

Після резонансного привітання жінок Херсонської ОДА з 8 Березня, очільник області Юрій Гусєв прийняв низку кадрових рішень. Зокрема, звільнено керівника апарату облдержадміністрації Володимира Клюцевського.  Позавчора виповнилося рівно 23 роки, як він працює на державній службі, а вже сьогодні  він написав заяву про звільнення за згодою сторін. Зізнається, що поява дівчат викликала обурення, як у нього так і у його колег. За його словами, очікувалося, що після офіційного нагородження, гурт «Степ» виконає пісню, але без напівоголеного балету.

Володимир Клюцевський:

«Дійсно, ми долучилися до проведення заходу, аби зробити свято жінкам, але наш апарат відповідав за запрошення жінок, вручення квітів та нагород. А Управління культури молоді та спорту ОДА відповідало за сценарій та музичний супровід, і «зашквар» відбувся саме в цій частині. Рішення Юрія Гусєва я сприйняв з розумінням, адже виступ набув чималого розголосу серед суспільства та громадськості, тому потрібно було таким прикладом навести порядок й унеможливити надалі допущення таких помилок».

Щодо подальшої діяльності, то за словами Володимира Клюцевського, він планує викладати в освітніх закладах, оскільки є кандидатом наук з державного управління.

Невідомо, чи залишилися після концерту у жінок ОДА позитивні враження, проте таке креативне привітання, напевно, запам’ятається надовго усій Україні.  

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *