Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Колектив Херсонобленерго звернеться до суду через недостовірні висловлювання фермера Хвостова

Під час робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського в Херсонську область на зустрічі з сільгоспвиробниками керівник підприємства «Долинське» В.Хвостов на адресу колективу АТ «Херсонобленерго» дозволив собі некоректні висловлювання та безпідставні звинувачення в корупції. 

Вислів пана Хвостова «продолжают обилечивать» від 500 грн до 1500 грн за 1 кВт в присутності Глави держави, представників Офісу Президента, голови Херсонської ОДА, кілька десятків учасників зібрання та прямого ефіру зустрічі є не що інше, як публічна образа та приниження честі, гідності та ділової репутації всього трудового колективу АТ «Херсонобленерго». Ці звинувачення є безпідставними, оскільки не підтверджені жодними фактами та документами. Пан Хвостов звинуватив «Херсонобленерго» у стягненні плати за збільшення потужності. Адже пан Хвостов забув або не знає, що в Україні з недавніх часів встановлена та діє фіксована плата за приєднання за 1 кВт в залежності від району приєднання від 350 грн до 1200 грн. 

Колектив Товариства підтримує боротьбу з корупцією, але не популістськими заявами. На підприємстві створена і працює спеціальна служба протидії корупції та розроблена Антикорупційна програма щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності Товариства.

Про факти корупції та зловживань працівників «Херсонобленерго» пан Хвостов має можливість повідомити на гарячу лінію служби за телефоном 0-800-500-197 або надіслати на адресу stopcorrupt@co.ksoe.com.ua. 

В разі відсутності інформації, про яку наголошував, колектив найближчим часом звернеться до суду, щоб відстояти репутацію, честь і гідність працівників та керівництва підприємства, з вимогою публічного спростування паном Хвостовим недостовірної інформації.

Прес-служба АТ “Херсонобленерго” 

1 Comment

  • Сын коммерческого директора КСОЕ – Павел юрченко, работает прокурором, он не просто коррупционер он преступник в погонах, Юрченко фабрикует дела для целей вымогания денежных средств, судя по квартире и машине то удачно. Когда я слышу про что КСОЕ не коррупционная структура то начинаю замечать некоторое противоречие, а именно: если сын коммерческого директора – преступник в погонах то его отец в КСОЕ, кто он, неужели человек с незапятанной репутацией?
    Павел Юрченко фабриковал дело против меня лично, Юрченко сам в своем кабинете предлагал мне расплатиться с провокатором, сам провокатор Юрий Захаров мне говорил, что из 2500 долларов отступных ему 2000 а прокурору 500. Ребята, дорогие мои КСОЕ, знаете, возможно в теории и нет у вас там коррупции…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *