Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Король очолив поліцію Херсонщини

начальник поліції

На Херсонщині призначили нового керівника поліції. Ним став Ігор Король. До цього він обіймав посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області – начальника кримінальної поліції.

Про це йдеться на сторінці у Facebook поліції Херсонської області.

Нового керівника поліції Херсонщини представили особовому складу міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Представлення відбулося в рамках робочого візиту глав МВС та Нацполіції на Херсонщину для участі у тактико-спеціальних навчаннях системи органів внутрішніх справ України.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що нині відбувається посилення інформаційної ескалації навколо ситуації в державі.

“Ми маємо визначити основні безпекові моменти, і Національна поліція є основою стабільності держави”, – зазначив Денис Монастирський. Він також подякував попередньому керівнику ГУНП в Херсонській області Олександру Прокудіну за 2,5 роки керівництва поліцією у непростому регіоні в плані безпеки держави.

Тим часом голова Нацполіції України Ігор Клименко назвав основні завдання, які стоять перед новопризначеним керівником поліції області. Серед них – посилення довіри населення до кожного поліцейського та всієї системи МВС, дотримання прав і свобод людини, покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Крім того, йдеться про оперативне та якісне реагування на безпекові виклики, забезпечення стабільності в регіоні, що межує з тимчасово окупованою територією АР Крим, а також боротьба зі злочинністю.

“Завдання кожного керівника територіального підрозділу поліції – забезпечення стабільності в цьому непростому та стратегічно важливому регіоні, робота на результат, аби кожна людина почувалася у безпеці, і, як наслідок, висока оцінка роботи поліції від громадян”, – наголосив Ігор Клименко.

Олександр Прокудін висловив вдячність керівництву МВС та Нацполіції за оцінку роботи. Крім того, він подякував колективу, разом з яким доклав чимало зусиль для реалізації проєкту безпечного простору та якісного поліцейського сервісу в регіоні.

Новопризначений керівник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігор Король запевнив, що докладе максимум зусиль для реалізації поставлених завдань та зверне увагу на розв’язання проблем, які найбільше турбують жителів області.
Денис Монастирський побажав новому керівнику поліції Херсонщини швидко увійти в курс справ, налагодити співпрацю з представниками місцевої влади та продовжити реалізацію важливих проєктів у регіоні.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *