П’ятниця, 26 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Ковбаса та червона ікра: у яких виробників виявили фальсифікати

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян щодо виявлених фактів фальсифікату ковбаси та ікри лососевої.
 
За повідомленням ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу ковбасних виробів (ковбаса варена) операторами ринку:
 
🔺ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»;
🔺ТОВ «Феракс»;
🔺ТОВ «М’ясокомбінат Ювілейний»;
🔺ПрАТ «Український Бекон».
 
Зразки досліджувались на фізико-хімічні показники: масову частку кальцію, масову частку кісткових включень у фарші та розмір кісткових включень. Усі відібрані зразки не відповідають встановленим вимогам.
Окрім цього, встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу ікри лососевої (горбуші) операторами ринку:
 
🔺ПрАТ «Дальриба»;
🔺ТОВ «Флагман Сіфуд».
 
В ікрі лабораторно виявили консервант уротропін, якого там не має бути взагалі.
 
Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 1 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації ковбас, ікри лососевої».
 
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.
 
Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 321736 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *