Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Кожен, чиє житло було знищено, зможе залишити заявку на відшкодування в “Дії”

Орієнтовно за тиждень у додатку “Дія” почнуть реєструвати інформацію про пошкоджене та зруйноване майно громадян України. По завершенню війни з “Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” будуть виділені кошти на відновлення зруйнованого майна.

Про це повідомляє департамент комунікацій Кабінету міністрів України.

Орієнтовно вже за тиждень у додатку “Дія” ми починаємо реєструвати інформацію про пошкоджене та зруйноване майно громадян України. Кожен, хто залишився без даху над головою. Кожен, чий дім чи квартира були знищені окупантом, зможе залишити заявку на відшкодування в Дії”, – ідеться у повідомленні.

Він також зазначив, що війна застала українців зненацька, багато людей залишились без документів, тому в “Дії” впровадять нове тимчасове цифрове посвідчення “єДокумент”.

Він буде дуже гнучкий: міститиме паспортні дані, ІПН, а також за можливості фото. Його визнаватимуть органи державної влади, Нацполіція, військові на блокпостах. “єДокумент” автоматично буде доступний всім користувачам Дії”, — розповів очільник уряду.

Шмигаль додав, що також в Україні створюють резерв продовольства:

“Держава здійснить викуп зерна та інших запасів в обсягах річного споживання всією країною за кошти державного бюджету. Це дозволить нам забезпечити країну достатньою кількістю продуктів харчування. Продовжуємо розширювати перелік критичного імпорту. Підтримуємо роботу критичної інфраструктури. Робимо все, аби наша армія і тил були якнайкраще забезпечені”.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *