Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Херсонців запрошують на “ГогольFest”

Театр, шоу, музика, неймовірна енергетика, драйв та емоції. Це все про одну подію – “ГогольFest”, який вперше відбудеться у Херсоні з 4 по 6 вересня 2020 року.

Сьогодні відбулася прес-конференція, де організатори розкрили перші подробиці фестивалю.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив, що питання проведення фестивалю на Херсонщині обговорювалося вже давно.

“ГогольFest” – це мрія, яку багато років виношували творчі колективи. Торік влітку ми зустрічалися з організаторами, щоб спланувати проведення фестивалю на Херсонщині та реалізувати цю давню мрію. Тому запрошую всіх долучитися до цього живого дійства”, – наголосив очільник Херсонщини.

Директор “ГогольFest” Максим Демський розповів, що однією з ключових подій фестивалю стане опера-реквієм “IYOV”.

“Цю оперу написали українські режисери та композитори. Театральна спільнота віднесла її до десятки найкращих опер світу. Музичним відкриттям твору стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – навіть, на генератор електронних звуків”, – розповів Максим Демський.

Ще одна родзинка фестивалю – перформативний концерт “І корабель пливе”. За словами організаторів, його особливість у тому, що він відбудеться на Трофейному мосту в Гідропарку, де побудують велику сцену в формі корабля. Звичайної сцени для глядачів не буде, а замість цього гостям фестивалю пропонують переглянути концерт з човнів.

Куратор міжнародних зв’язків фестивалю Андрій Палатний зазначив, що “ГогольFest” – це мультидисциплінарна подія, яка поєднує в собі різні види мистецтва. У цій свободі та взаємодії створюються сучасні тренди, які неодмінно привернуть увагу гостей фестивалю.

Також організатори запевняють, що в умовах карантину відвідання фестивалю можливе тільки за умови дотримання протиепідеміологічних норм: використання захисних масок, скринінгова перевірка температури, дотримання соціальної дистанції.

Тож “ГогольFest” запрошує всіх охочих долучитися до свята сучасного мистецтва, драйву та неймовірних емоцій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *