Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

«Особливі дітки» разом з військовослужбовцями показали красу без обмежень

Сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулося урочисте відкриття благодійної фотовиставки «Краса без обмежень!»

На цих знімках неймовірно красиві та щасливі діти, поряд з ними військовослужбовці.  Це звичайні діти, які люблять розваги, вивчають шкільні предмети, вони талановиті, дуже люблять життя та насолоджуються ним, незважаючи на те, що в них є вади, і дехто вимушений пересуватися на інвалідному візку.

Фотовиставка приурочена до 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, тому дуже символічним стало те, що до участі у зйомках з маленькими фотомоделями  долучилися та спробували себе у незвичному амплуа військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.

Деякі світлини стали одними з переможців фотоконкурсу «Долаючи кордони-2019» в номінації «Соціальна інклюзія в обличчях».  Автором цих знімків є фотограф Марина Бурак. Вона не приховує хвилювань, адже у друкованому вигляді фотографії побачила вперше. Зізнається, аби люди побачили та відчули цю красу, треба було прикласти немало зусиль, але результат того вартий.

Мета цієї соціальної фотовиставки, як зазначають її організатори, це формування толерантного ставлення до дітей з інвалідністю в Херсонській громаді. За словами голови ГО «Всеукраїнської організації людей з інвалідністю «Велід» Віктора Булки, люди мають побачити, що краса може бути не тільки зовні, але й всередині.

На урочистому відкритті виступив колектив «Янголи добра». Подарували позитивні ємоції присутнім, як дорослі учасники колективу, так і наймолодші учасники, які вперше виконали свій танець з рушниками. Підтримувала маленьких зірочок їх керівниця Марина Колокот.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *