Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відкрилась заспокійлива виставка картин

Відчуття спокою, гармонії та тиші – саме такі почуття викликає виставка картин херсонського художника Сергія Сєрка. Відкриття його персональної виставки «Благість» відбулося вчора, 14 липня 2020 року, у виставковій залі на Площі Свободи у Херсоні.

За словами митця, він хоче поділитись з глядачами тим станом, в якому зараз сам перебуває – це благість.

Сергій Сєрко:

«Хочеться побажати всім людям, які сюди приходять, відчути гармонію. Хочеться, щоб людина находячись у цьому світі, не відчувала страждань. На картинах я намагався передати пошук душі та себе у цьому світі через містичних героїв і народний фольклор. Більшість робіт створював у Херсоні, а також під час мандрівок Україною та подорожей закордоном».

Сергій Сєрко говорить, що малював ще у дитинстві, але професійно вирішив цим займатися 2010-го року.

На виставці представлено 50 картин. Всі вони досить неординарні та поєднують різні напрямки мистецтва. Автор називає свій стиль – міфологічний неошаманізм і зображує на картинах природу, ландшафти, риболовлю.

Аби відвідувачі виставки змогли поринути у атмосферу благості, організатори підготували заспокійливу музику та аромат, а також біля деяких картин розташували цікаві предмети. Як зазначає автор, вони несуть магічний символ.

Експонуватимуться картини херсонського художника Сергія Сєрка до 19 липня 2020 року.

Чобітько Катерина

1 Comment

  • білоус віра

    Дякуємо! Знайомі з митцем та його мистецтвом, чекали на зустріч. Талановито, безпосередньо та концептуально – як все, що робить Сергій. Всім радимо відвідати. Сергію – вітання та побажання й надалі творчого натхнення, вдячної та розуміючої публіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *