П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

У селі Мирне (Виноградівська ОТГ) відроджують культурне життя

Село Мирне, яке входить до складу Виноградівської об’єднаної територіальної громади, одне з найменших за кількістю жителів. Проживає тут півтисячі людей, серед яких багато молоді.

Єдине місце для дозвілля – сільський клуб, приміщення якого в цьому році капітально відремонтували вперше з моменту будівництва. Якщо вдатися у подробиці, то клуб існує з 1982 року.  Зараз зроблено концертну залу, сцену, роздягальню і тренажерну залу. Також до клубу переїхала бібліотека.

Такі позитивні зміни стали можливими завдяки реформі децентралізації – об’єднанню сіл у велику громаду – Виноградівську. На капітальний ремонт Мирненського клубу виділялися кошти Виноградівської сільської ради та обласного бюджету. Загальна вартість проекту – 200 тис грн.

«Коли робили ремонт, то будівельники дивувалися, яка була кладка: доски чергувалися з камінням, з глиною. Ми все це зняли і зробили якісно. Діти і дорослі задоволені. Адже завжди приємно прийти в чисту оновлену будівлю, де зроблено ремонт, а не коли провалюється підлога під ногами і валиться на тебе стеля,» – пригадує Оксана Крижанівська, завідувачка сільського клубу.

У Мирненському клубі діє хореографічний гурток «Файні хлопці і дівчата», вокальний гурток «Джерело», театр мініатюр «Мар’яночка». Підлітки займаються у тренажерній залі, яку облаштували за кошти Британської ради.

У клубі відзначаються усі державні свята, проводяться тематичні вечори, години спілкування, дискотека для молоді. Зараз триває підготовка до свята з нагоди Дня працівників сільського господарства, яке щороку відзначають 17 листопада.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *