Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

Золотий голос Ніни Матвієнко заспівав для херсонців

«Боже, благослови цей дивовижний святий вечір! Бог дарував нам цей день і зібрав у цій залі, тож просімо його, щоб він дав нам свого духа,» – такими словами привітала херсонців народна артистка України Ніна Матвієнко, яка 29 листопада 2019 року у Херсонському обласному палаці молоді і студентів дала свій сольний концерт.

Незважаючи на поважний вік, 72 роки, Ніна Митрофанівна дві години співала наживо, більшість репертуару виконуючи акапельно: «У раю раненько співають янголи тихенько», «Рибалка молодий», «Зайди, зайди місяченьку», «Мій Боже» та інші.

Серед музичних творів, які пролунали того дня – українські народні пісні, романси, пісні на християнську тематику та балади. Були виконані і усім відомі хіти – «Ввійди і ти у цей собор!», «Ой, летіли дикі гуси», «Квітка-душа». Окрасою концерту стала і талановита молодь Херсонщини, яка мала за честь виступити на одній сцені з Ніною Митрофанівною.

Варто відзначити, що концерт Ніни Матвієнко відбувався у форматі спілкування, де артистка ділилася з глядачами своїми переживаннями про долю України, говорила і про Голодомор:

«Ми – господарі нашої землі, ми відповідальні за кожний її клаптик і за ту страшну історію, яка спіткала увесь наш народ у роки Голодомору. Я кланяюся Президентові України Віктору Ющенко, який підняв цю тему на весь світ. Тоді ніхто не вірив, що над живими душами можна так знущатися! Але завдяки його наполегливості сьогодні Голодомор визнаний у 18 країнах світу як геноцид проти українського народу. Тому бережімо один одного, бережімо нашу українську землю!»

Спростувала Ніна Матвієнко і закиди на її адресу щодо «руського миру»:

«Я не знаю, що це таке «руський мир». Я щодня молюся за Україну, її синів і дітей. Я – за мир і за любов! Я – за життя!»

Кожна пісня Ніни Матвієнко супроводжувалася гучними аплодисментами та вигуками «браво», глядачі були щедрими на квіти, а шанувальники зі Скадовського району подарували запашний коровай з калиною.

Зазначимо, що виступ народної артистки України Ніни Матвієнко відбувся за ініціативи Тетяни Буренко, голови благодійного фонду «Янголи бажань». На зібрані під час концерту кошти, куплять подарунки для тисячі дітей-сиріт Херсонської області, які вручать на День Святого Миколая.

Текст Елеонора Гуськова, фото В’ячеслав Гусаков

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.