Середа, 27 СічняПерший регіональний
Shadow

Квіти із херсонської міні-Голандії відправили лікарям

Через запровадження карантину українські туристи найближчим часом не зможуть ані полетіти до Голландії, ані відвідати фермерське господарство «Шафран Любимівський», що на Херсонщині, яке в народі називають міні-Голандією. Щовесни сюди приїжджали сотні туристів, щоб відвідати тюльпанний фестиваль. А ще, зазвичай, у травні тут можна було подивитися як росте спаржа, влітку зробити фотосесію на фоні королівських лілій та ніжної лаванди, а восени відвідати шафранові тури.

Зараз на фермерському господарстві квітне півмільйона тюльпанів і нарцисів, проте помилуватися такою красою нема кому, адже екскурсії заборонені.  Як розповідає один із засновників фермерського господарства «Шафран Любимівський» Віталій Шакало, наразі на полі вони працюють разом із дружиною, немає можливості підвозити людей, а виходити людям на роботу – великий ризик.

Звісно, за словами підприємця, карантин завдав і значних збитків, оскільки майже всі заощадження вони вклали у підготовку тюльпанного фестивалю.

Проте, аби від такої краси була хоч якась користь, підприємець вирішив зрізати квіти та подарувати їх лікарям, які сьогодні, як ніколи, знаходяться на цілодобовій сторожі людського життя.

Як розповів Віталій, вони разом із волонтерами вже побували у Каховській центральній районній лікарні, інфекційному відділенні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги і передали лікарям запашні квіти та корисний трав’яний чай, вирощені на таврійській землі.

Крім того, за словами Віталія, на фермерському господарстві вже починають сходити лілії. Підприємець сподівається, що до літа завершаться карантинні обмеження і туристи зможуть помилуватися їх цвітінням. 

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *