Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Людина – не товар: поліція спільно з громадами Херсонщини протидіятиме торгівлі людьми

торгівля людьми

Торгівля людьми – один з найтяжчих злочинів проти особистості в усьому світі. Від такого виду злочину може постраждати будь-яка особа, незалежно від статі та віку. Для Херсонщини, як й в цілому для України, особливо актуальними є незаконна трудова та сексуальна експлу­атація. 

Для протидії цим злочинам у структурі кримінальної поліції Національної поліції України створені й функціонують підрозділи міграційної поліції, до основних завдань яких належить протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції.

Під час засідання селекторної наради т.в.о. начальника відділу міграційної поліції ГУНП Херсонської області Анатолій Сімонов розповів, що достатньо часто жителі області стають жертвами торгівлі людьми через недостатню обізнаність. 

Тому в громадських місцях населених пунктів Херсонщини буде розміщено інформацію про “гарячу лінію”, куди можуть звернутися свідки або жертви торгівлі людьми. ЇЇ НОМЕР 116 123. Також на “гарячу лінію” можна звернутися за порадою, аби не стати жертвою работоргівців. 

Також на Херсонщині буде проведено ряд інформаційно-просвітницьких акцій для роз’яснення жителям області ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, зокрема при влаштуванні на роботу за кордоном.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко наголосив, що такі заходи необхідні, адже обізнаність та пильність громадськості значно зменшить ризик потрапляння в неволю.

Крім цього Анатолій Сімонов зазначив, що не залишається поза увагою поліції й питання виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які незаконно перебувають в Україні та вчиняють адміністративні та кримінальні правопорушення. Для виявлення таких осіб буде проведено роботу з органами місцевого самоврядування Херсонщини.

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *