Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Люстрованого очільника херсонської митниці можуть поновити на посаді

 

Булюк

Херсонський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, у відповідності до якого люстрованого у 2015 році Віталія Булюка, очільника Херсонської митниці, мають поновити на посаді, рівнозначній тій, яку він займав до звільнення з посади начальника Херсонської митниці Міндоходів.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

“Визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення Булюка В.В. та зобов’язано Державну митну службу України вирішити питання про поновлення Булюка В.В. на посаді, рівнозначній тій, яку він займав до звільнення з посади начальника Херсонської митниці Міндоходів, з 21 березня 2015 року”, – повідомили в суді.

Окрім цього, суд зобов’язав стягнути з митниці на користь Булюка більше 800 тисяч гривень — зарплата за “час вимушеного прогулу”.

«З Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі стягнуто на користь Булюка В.В. середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 28 березня 2015 року по 25 листопада 2020 року у сумі 814113 грн. 53 коп. з відрахуванням податків та зборів», – йдеться в повідомленні суду.  

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *