Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Майже півмільйона гривень доходів задекларував іванівський фермер

Агробізнесмен із Іванівського району підтримав цьогорічну кампанію декларування доходів громадян, відвідав податкову інспекцію та задекларував 465 тис. гривень минулорічних статків. Про це повідомила начальниця Іванівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Уляна Москалик.

Зазначені статки фермер отримав від вирощування сільськогосподарської продукції. Із отриманих прибутків фермер має сплатити до бюджету майже 84 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 7 тис. гривень військового збору.

Саме таким власним прикладом аграрій засвідчив формування нової податкової свідомості у сільгосптоваровиробників району та сумлінну громадянську позицію під час декларування доходів.

Це і є дієвий результат інформаційно – роз’яснювальної роботи, яку активно проводять спеціалісти податкової служби області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, адже сплачені податки – це внесок кожного у розвиток місцевих територіальних громад.

Нагадуємо! Подати декларацію про отримані доходи за минулий період можливо через Електронний кабінет платника.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *