Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

Медпрацівники Херсонщини отримали почесні відзнаки

Напередодні відзначення Дня медичного працівника, 19 червня, заступник голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова відвідала заклади охорони здоров’я, що підпорядковуються Херсонській обласній раді – Херсонську обласну клінічну лікарню, Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни, Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню та Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського.

 

Вітаючи колективи закладів із професійним святом, Оксана Олександрівна висловила слова вдячності усім, хто оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

«Професія медичного працівника не знає ні свят, ні вихідних. Вона вимагає великого терпіння, мужності, і, в той же час, душевної чутливості, а підтвердженням цього є тисячі врятованих життів. Адже саме ви, люди в білих халатах, приходите на допомогу в найтяжчі хвилини, приймаєте на себе тягар людського болю і страждань. Щиро дякую вам за ваш високий професіоналізм, жертовність та вірність професійній клятві!», – звернулася до медичних працівників заступник голови облради та побажала кожному здоров’я, щастя, добробуту, життєвої енергії, нових досягнень у нелегкій, але такій необхідній праці.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у медичну допомогу населенню Херсонщини, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня медичного працівника Оксана Рукавішнікова вручила кращим медпрацівникам почесні відзнаки Херсонської обласної ради. Окрему відзнаку отримав колектив КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *