Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Новотроїцький бджоляр презентував ліки 21-го століття

Під час ярмарку меду від місцевих виробників, який 10 листопада 2019 року відбувся у Херсоні, бджоляр з селища Новотроїцьке Херсонської області Віктор Кодінцев презентував унікальний лікарський засіб ХХІ століття – це настоянка на восковій молі.

Воскова міль є найбільшим ворогом у бджільництві. Вона відкладає свої яйця на рамки зі стільниками, чим завдає їм великої шкоди. Гусениці воскової молі поїдають розплід, запаси меду, пергу і утеплювальний матеріал вуликів. Пасічники докладають чимало зусиль, щоб знешкодити метелика. Між тим він є безцінним інгредієнтом для приготування ліків.

Бджоляр Віктор Кодінцев каже: «Через те, що вони поїдають віск і мед, вони знешкоджують паличку кока. Настоянку на восковій молі використовують при туберкульозі важкої форми, коли медицина безсила. До мене звернулася дівчина, яка протягом трьох років не могла вилікуватися від цієї хвороби. Вживаючи настоянку на восковій молі протягом  трьох місяців, вона подолала туберкульоз.  Також цей лікарський засіб рекомендують хворим після інфаркту. Якщо почати його приймати протягом 10 днів після інфаркту, то велика вірогідність, що розсмокчуться рубці на серці. Ефективна настоянка і при лікуванні безпліддях».

Чоловік Віктор Кодінцев додає, що головна причина, через яку він почав виготовляти настоянку з воскової молі – це те, що вона затримує процеси старіння організму.

Він запевняє, цілющі властивості бджолиної продукції перевірив на собі. Раніше – був інвалідом другої групи. Проте як з 1993 року почав регулярно вживати мед та продукцію бджільництва, перестав звертатися до лікарів і ходити по аптеках. За цей час пан Віктор не зробив жодного уколу та не випив жодної пігулки.

Бджоляр з Новотроїцька Віктор Кодінцев вважає себе цілком здоровою людино і бажає такими бути нашим читачам.

Довідково. Настоянка на восковій молі є сильним імуномодулятором. Має антиоксидантну, антибактеріальну і противірусну властивості, нормалізує обмін речовин в організмі, понижує рівень цукру та інше.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *