Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Медики Херсонщини, які лікують хворих на COVID-19, отримали захисні костюми

Дванадцять тисяч ізоляційних костюмів медзакладам Херсонщини, які приймають на лікування хворих на COVID-19, розпочав передавати Фонд громади Херсона «Захист» за програмою «СтопВірус – Херсон». Проєкт реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Сьогодні, 2 лютого 2021 року, перші дві тисячі захисних комбінезонів отримало керівництво обласної інфекційної лікарні ім. Г.І. Горбачевського, Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних. Наступні партії костюмів розподілять між центральним лікарням Бериславського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Олешківського, Скадовського  районів та м.Нова Каховка. Тож загальна сума допомоги складе –  1 974 000 грн.

Як повідомила голова БО «Фонд громади міста Херсона «Захист» Лариса Польська, ізоляційні комбінезони мають підвищені захисні властивості.

«Це новий варіант костюмів. Вони мають більший ступінь захисту. Спеціальна тканина ламінована, і всі шви проклєєні. Роздати усі ці захисні костюми ми плануємо до кінця лютого», – повідомила Лариса Польська.

Генеральний директор Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша Алла Малицька подякувала за таку допомогу для лікарень області: «Пандемія коронавірусу показала, що людство глобальне. Коли ми отримуємо допомогу від інших країн – це дуже важливо. Це означає, що ми не наодинці з проблемою».

Наразі у медичному закладі потужністю 270 ліжко-місць на лікуванні перебуває 66 хворих на коронавірус. Це становить 24,4% зайнятих ліжок.

Довідково: Співпраця Фонду з Агентством США з міжнародного розвитку розпочалася у 2020 році , протягом останнього кварталу якого Фонд громади Херсона «Захист» вже надав допомогу семи лікарням Херсонщини пятьма тисячами захисних комбінезонів. Також 25 тисяч захисних масок, отримали два КПВВ, «Каланчак» та «Чонгар», та два ЦНАПи для убезпечення тих, хто перетинає адмінмежу з Кримом.

Фонд громади Херсона “Захист” координує свої дії з Єдиним антикризовим штабом Херсонська обласна державна адміністрація , підписавши Меморандум про співпрацю.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *