Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Мер Херсона хоче об’єднати роботу комунальних підприємств

Наразі в Херсоні створено 41 підприємство комунальної власності. З них діючих – 25, у стані ліквідації перебувають 9, не проводять фінансово-господарську діяльність 7. За підсумками 2020 року 10 КП (34,5% від загальної кількості) отримали чистий прибуток у сумі 5,8 млн грн. У тому ж році збитки на суму 43,6 млн грндістали 8 КП. Найбільшу вагу в показнику збитків має МКП «Херсонтеплоенерго» – 78,8%. Основною причиною збитковості підприємства є заборгованість населення за надані послуги, яка сягнула 157,4 млн грн.

Ігор Колихаєв

Детально про роботу КП заслуховував міський голова Ігор Колихаєв.

«Ми не будемо обтяжувати бюджет утриманням підприємств, які не заробляють, а лише тягнуть з міста кошти. Наше завдання – максимальне поповнення бюджету, це має стати й пріоритетом для будь-якої міської установи. Шляхом об’єднання утворимо потужні підприємства, які працюватимуть на благо городян, а ті, що не приносять користі людям, ліквідуємо», – сказав Ігор Колихаєв, вислухавши весь звіт.

нарада

Учасники наради погодилися з позицією міського голови і приступили до обговорення майбутніх змін у цьому напрямку.

Так, наразі розглядається можливість об’єднання МКП «Херсонелектротранс» + КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» + КП «Херсонміськсвітло» в одне підприємство; та з’єднати КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» + НКП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка». Долю ж КП «Геополіс», КП «Херсонське міське бюро технічної інвентаризації» та КП «Херсонмістопроект» вирішуватимуть окремо, враховуючи їхню недоцільність.

Пресслужба Херсонської міської ради 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *