Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Мер Херсона Колихаєв виконав обіцянку перед школяркою

Нещодавно учениця Херсонської загальношколи школи №24 Віка Ніколаєва випадково зустрілася з міським головою Ігорем Колихаєвим біля міськвиконкому й не побоялася запросити його до свого класу. Мер пообіцяв, що завітає напередодні Дня вчителя й сьогодні, 1 жовтня, приїхав до згаданого навчального закладу.

«Я дуже зраділа, коли дізналася, що до нас їде Ігор Вікторович, бо це було моєю мрією. Ми всім класом дуже хотіли з ним поспілкуватися», – поділилася враженнями Віка.

Третьокласники влаштували міському голові справжній допит, їх цікавило все: де він народився, як навчався, яким спортом займався, чи важко керувати обласним центром та інше.

Більше години Ігор Колихаєв відповідав на запитання школярів, а наприкінці зустрічі взяв з них слово, що навчатимуться вони дуже добре й отримають гарні професії.

«Хочу, щоб ви знали напевне: Херсон вас любить і потребує вашої допомоги. Де, що, як робити в нашому рідному місті визначатимете ви, бо вам тут жити, ми будуємо Херсон для вас», – сказав Колихаєв, а також привітав увесь педагогічний колектив навчального закладу з прийдешнім професійним святом.

За матеріалами пресслужби Херсонської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *