Четвер, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

Мер Херсона не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки у 2019 році

2019 рік підходить до завершення. Можливо, для більшості голів міських рад це останній повноцінний рік на керівній посаді, адже вже у наступному році пройдуть місцеві вибори. Тому саме час підбити підсумки роботи голів обласних центрів. Звісно, що в період місцевих виборів, які проходили 2015-го року, всі політики, аби заручитися підтримкою виборців, давали їм різноманітні обіцянки. Проте, всім відомо, що обіцяти й дійсно зробити – різні речі.

Наприкінці року аналітичний портал «Слово і діло» опублікував рейтинг голів міст обласних центрів, які виконали в цьому році найбільшу кількість обіцянок.

У плані виконаних обіцянок 2019 рік виявився невдалим для голови Херсонської міської ради. За цей рік Володимир Миколаєнко не виконав взагалі жодної обіцянки. Тому наш міський голова посів «почесне» останнє місце в рейтингу виконаних обіцянок, які давали своїм виборцям очільники обласних центрів.

За даними аналітичного порталу «Слово і діло», за чотири роки, які Миколаєнко перебуває на посаді голови Херсонської міської ради, він дав херсонцям 52 обіцянки. З яких йому вдалося виконати трохи більше половини – 27. Взагалі не виконав очільник Херсона 17 обіцянок. Ще 8 обіцянок Миколаєнко перебувають у процесі виконання. Серед них — розширення притулку для тварин, запровадження у місті енергозберігаючих технологій, реконструкція міських парків та інше.

Більше за всіх обіцянок виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків – 34. Варто зазначити, що і обіцяє він досить багато. Зокрема, міський голова виконав обіцянку запровадити стипендію кращим тренерам і дітям-спортсменам. Крім того, Марцінків виконав обіцянку, і місто отримало 29 нових тролейбусів.

З іншою «транспортною» обіцянкою – запровадити електронний квиток у всьому транспорті – у мера не склалося. Впровадження е-квитка затримується через брак коштів. «Для того, щоб його запровадити, необхідно 8 млн грн. Я думаю, що вже 1 січня будемо стартувати. Не можна впроваджувати електронний квиток, не закупивши автобусів і тролейбусів. Немає сенсу ставити валідатори на старі тролейбуси», – розповів Марцінків.

На другому місці за кількістю виконаних обіцянок – мер Вінниці Сергій Моргунов. За рік він реалізував 29 обіцянок. Ще в серпні він виконав обіцянку і завершив проєкт з очищення води в дитячих садках, у всіх установах встановили фільтри. Також за рік в місті було відремонтовано 25 прибудинкових територій, хоча Моргунов обіцяв 20.

Як і Марцінківу, меру Вінниці не вдалося впоратися з обіцянкою щодо модернізації транспорту – встановити 50 електронних табло на зупинках. Процес установки табло триватиме до березня наступного року, тож терміни виконання обіцянки зірвані.

Олександр Симчишин і Віталій Кличко виконали по 24 обіцянки. Серед успіхів столичного мера в цьому році: заміна 130 км зношених тепломереж, скорочення кількості незаконних МАФів та відкриття мосту від Володимирської гірки до Арки Дружби народів. Але й провалені дуже вагомі обіцянки. Наприклад, цьогоріч не відкрили автомобільний рух Подільсько-Воскресенським мостом, перенесли на 2020-й. Також укотре Кличко не виконав обіцянку реконструювати стадіон «Старт»: обіцяв відкрити цьогоріч, але роботи почнуться тільки в березні.

Мер Тернополя виконав 17 обіцянок. Серед «перемог» Сергія Надала – містом почали курсувати комунальні автобуси. Андрій Садовий за рік зміг виконати 16 обіцянок, мер Сум Олександр Лисенко – 12.

Не можна сказати, що рік був успішним у Геннадія Кернеса, мер Харкова виконав лише одну обіцянку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *