Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

Мер Херсона збільшив свої статки

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко оприлюднив свою щорічну декларацію доходів. Згідно з нею, за минулий рік він заробив на понад 187 тисяч гривень більше, ніж попереднього.

Зокрема, Володимир Миколаєнко за 2019 рік заробив за основним місцем роботи 575 596 гривень, пенсія міського голови склала 75 901 гривню, виплата учаснику бойових дій – 1 295 гривень, соціальна виплата – 1 500 гривень, а відсотки з рахунку в одному з українських банків – 12 787 гривень. 
 
Таким чином, минулорічний дохід Володимира Миколаєнка склав 667 тисяч 79 гривень, що на 187 тисяч 380 гривень більше, аніж попереднього звітного періоду.
 

Також цьогоріч Володимир Миколаєнко в одноосібній власності задекларував квартиру в Херсоні площею 65 квадратних метрів, земельні ділянки у Херсоні площею площею в 450 квадратних метри та в Залізному Порту (площа 2 500 квадратних метри).

В спільній власності зі своєю дружиною Мариною Володимир Миколаєнко задекларув дві квартири в Херсоні площею 42, 44 квадратні метри. Також міський голова Херсона має в спільній власності з Олегом Деревянко земельну ділянку в Залізному Порту площею 3 904 квадратні метри.

В одноосібній власності дружини міського голови Марини Миколаєнко є ще одна квартира в Херсоні площею 53, 31 квадратних метри.

Зазначимо, що в минулорічній декларації одноосібним власником квартири в Херсоні площею 42, 44 квадратні метри був вказаний лише Володимир Миколаєнко, цього ж року вона вже належить і його дружині. Також в одноосібній власності міського голови й була земельна ділянка в Залізному Порту, яку цього року він розділив із громадянином Олегом Деревянком. Натомість у власності Марини Миколаєнко були дві квартири у Херсоні – площами 42, 44 та 53, 31 квадратних метри.

Також Володимир Миколаєнко задекларував чотири об’єкти незавершеного будівництва у Залізному Порту: паркан, частина паркану, ємність для господарсько-побутових потреб та літня кухня з відкритою терасою. Ті самі будівельні роботи зазначені й у попередній декларації міського голови.

Також у власності міського голови Херсона перебуває 130 акцій ВАТ “Лисичанський завод гумових технічних виробів”, 160 акцій ВАТ “Реалізаційна база”, 162 акції ВАТ “НДІ автоматизації промисловості” та 164 акції ВАТ “Херсонобленерго” . Вони ж зазначені й у минулорічній декларації.

Щодо готівкових коштів, то Володимир Миколаєнко задекларував 4 тисячі доларів США на руках та 400 тисяч гривень на рахунку в банку.

Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *