Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Мешканці Херсона, у яких під час пожежі згорів дах будинку, звернулися про допомогу до депутатів

Жителі п’ятиповерхового будинку по вулиці Порт-Елеватор, 13, в якому 9 червня 2020 року через пожежу згорів дах, звернулися до депутатів Херсонської міської ради із проханням виділити кошти для відновлення даху.

«Ми, звичайні жителі, були вимушені в останні дні стати політологами та розібратись в хитросплетіннях місцевої політики. Тому ми також, окрім депутатів, звертаємось до «політичних босів» деяких із них:

Шановний Ігоре Коломойський, просимо Вас вплинути на Ваших херсонських депутатів з групи «ЗА МАЙБУТНЄ» та допомогти вирішити нашу проблему!

Шановний Ігоре Колихаєв, просимо Вас вплинути на Ваших херсонських депутатів з групи «НАМ ТУТ ЖИТИ» та допомогти вирішити нашу проблему!

Шановні керівники усіх політичних сил, представлених в міській раді!

Шановні позафракційні депутати!

Закликаємо вас залишити політичні суперечки, якнайшвидше скликати сесію міської ради, обов’язково прийти на сесію та проголосувати за виділення необхідних для ремонту даху нашого будинку коштів окремим питанням!

Будь ласка, пам’ятайте про ваш головний обов’язок – захищати інтереси жителів Херсону» – йдеться в зверненні мешканців.

 

1 Comment

  • Sonoff Basic

    Это просьба о помощи? С профессиональным камерой и квадрокоптером для эффектной картинки? Больше это похоже на требование “вы должны, вы обязаны!” Я так понимаю жители дома в принципе не собираются ничего делать и не за что платить. Им должны! Должен ЖЭК, должен город, президент должен. Почему они не вспоминают что крыша это их совместная собственность? Почему я ни разу не видел митингующих жителей частного сектора, когда у них ураганом уносило крыши? Занимают денег, зовут родственников и делают. А тут прямо поколение в квартирах выросло которым ВСЕ ДОЛЖНЫ (квартиры им кстати тоже подарили)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *