Понеділок, 17 ТравняПерший регіональний
Shadow

Мешканці Північного мікрорайону Херсона обурені безвідповідальністю депутатів міської ради

9-10 червня ініціативною групою мешканців Північного мікрорайону організовано збір підписів під зверненням до міського голови та депутатів міської ради щодо необхідності виділення коштів на ремонт каналізаційного колектору по просп. 200-річчя Херсона.

Бездіяльність деяких депутатів міської ради, які не голосують за виділення коштів для ліквідації аварії, призводить до того, що в умовах карантину містяни вимушені дихати випаровуваннями каналізаційних стоків. Це викликає глибоке обурення херсонців.

Різке зростання температури повітря за наявності розритих котлованів із зруйнованими каналізаційними мережами, роботу яких цілодобово штучно підтримують працівники Водоканалу, може перетворити надзвичайну ситуацію місцевого рівня у екологічну катастрофу всеукраїнського масштабу.

«Шановні представники міської влади! Закликаємо Вас залишити політичні суперечки та виділити  необхідні для ліквідації аварії кошти із міського бюджету!» – зазначено у відкритому листі мешканців Північного мікрорайона до керівництва міста.

Прес-служба Херсонського водоканалу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *