Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Міський голова Нової Каховки розповів про заходи з ліквідації масштабної пожежі

Раніше повідомлялось про масштабну пожежу, яка трапилась сьогодні, 5 липня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, у п’ятиповерхівці за адресою вул. Букіна, 20.

На місці події міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко дав кореспонденту Online НК ексклюзивний коментар, щодо дій влади з ліквідації наслідків пожежі.

– Головне – це розмістити усіх потерпілих на ночівлю, нагодувати і забезпечити охорону тих квартир, які покинуть господарі. Однозначно, що відселенню підлягають мешканці усього п’ятого поверху. З іншими будемо визначатися після остаточної ліквідації пожежі. Свою згоду на розміщення людей в гуртожитку надала директор електротехнічного ліцею Олександра Карпенкова. Також для цієї мети буде задіяний дитячий садок “Золотий ключик”, який знаходиться у дворі будинку. Зараз в ньому вже готується вечеря для постраждалих. Грошові кошти у розмірі 10 тис. грн. на продукти оперативно передав народний депутат Ігор Колихаєв. А відзавтра в садочку почне працювати кухня, яка забезпечить їжею тих, хто цього потребує. Тобто з ночівлею та годуванням вже все вирішено. На ніч у дворі будівлі рятувальники розіб’ють палатку, де будуть чергувати пожежники та поліцейські Новокаховського відділу. Завтра з ранку збереться засідання міської комісії з ТЕБ та НС, на якому будуть розглянуті усі без виключення питання щодо ліквідації наслідків пожежі. Оперативно буде проведене позачергове засідання міської ради, на якому розглядатимуться питання виділення необхідних коштів для ліквідації наслідків пожежі та надання допомоги потерпілим. Запевняю, що влада міста зробить усе необхідне, аби допомогти людям у їхній біді, – зазначив Володимир Коваленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *