Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Молода викладачка з Херсона отримає премію Президента України

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, Володимир Зеленський видав УКАЗ  №903/2019 про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року. Серед переможців є команда науковців Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, яка працювала над роботою «Ресурсовідновлювальні енергокомплекси глибокої утилізації теплоти з низькотемпературними конденсаційними поверхнями». Це:

РАДЧЕНКО Роман – кандидат технічних наук, доцент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

БУРУНСУЗ Катерина – кандидат технічних наук, викладач Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

ПОРТНОВ Богдан Сергійович – аспірант Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

КОРНІЄНКО Вікторія – кандидат технічних наук, викладач Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Нагадаємо, премія Президента України для молодих вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні).

Премія присуджується громадянам України.

На здобуття премії можуть висуватися наукові роботи, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за  рік  до їх висунення.

Присуджується щороку до сорока премій (із них до двадцяти премій для молодих вчених вищих навчальних закладів) у розмірі 40 тисяч гривень кожна.

У разі присудження премії колективу авторів роботи грошова її частина ділиться між ними порівну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *