Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

Моряк із Херсонщини загадково зник на іноземному судні

За таємничих обставин просто на борту судна зник моряк із Херсонщини. 36-річний Євген Масленников, перебуваючи у рейсі, чи не щодня спілкувався з родичами, а от 22 січня зв’язок з ним обірвався. Через два дні матері моряка зателефонували з компанії-оператора й повідомили, що син зник… Куди із судна могла щезнути людина, член екіпажу без якого не обійтися? Євген працював кухарем. Судно  Green Italia – під багамським прапором, належить норвезькій компанії Green Reefers. Пароплав, завантажений фруктами, вийшов із Нігерії (порт Лагос) і на початку лютого має дійти до американського порту Мобіле. На якому саме етапі довгого переходу, у відкритому океані чи поблизу островів, на борту зник член екіпажу, компанія-оператор не уточнює.

По допомогу родина моряка, яка мешкає в Голопристанському районі, звернулася до благодійної організації «Фонд допомоги морякам «Асоль». Наразі там надають правову підтримку рідним зниклого, а також тримають контакт з Міністерством закордонних справ України, яке вже підключилося до ситуації. Посол України в Королівстві Норвегія В’ячеслав Яцюк запевнив, що посольство знає про цей випадок і вживає “всіх вичерпних заходів”.

Як повідомили «Новому дню» у «Фонді допомоги морякам «Асоль», на дану ситуацію розповсюджуються міжнародні морські конвенції. Відповідальність за екіпаж завже несе капітан судна, а за інциденти на борту – ще й влада країни, під прапором якої перебуває пароплав. Згідно законодавства, розслідування має розпочати адміністрація порту призначення, тільки-но його дістанеться судно. До цього часу там мають бути вже поінформовані щодо інциденту на борту.

Євген Масленников у море ходить давно. Чоловік родом із Криму. На Херсонщину разом із сім’єю переїхав декілька років тому.

Марина САВЧЕНКО.

Новый день 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.