Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

“Мотопробіг єдності”: українські байкери завітають на Херсонщину

Мотопробіг єдності

19 липня 2021 року байкери із різних куточків України, прикрасивши свій транспорт національними символами, вирушать в ювілейний “Мотопробіг єдності”. За традицією, п’ятий рік поспіль, мотоциклісти стартують в Ужгороді. Кінцевою ж зупинкою стане острів Хортиця на Запоріжжі.

У такий спосіб на прикладі мотоспільнот байкери прагнуть показати єднання України, продемонструвати територіальну цілісність та єдність її багатонаціонального суспільства.

На дванадцятий день мотопробігу, 30 липня, байкери завітають на Херсонщину. Уже о 14:30 вони зупиняться колоною в самому центрі Херсона – на площі Свободи. Далі мотоциклісти вирушать в Каховку, де о 17:30 зберуться на площі поблизу каховського водосховища. 

Наступною зупинкою байкерів стане село Чонгар, яке знаходиться неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим. Тут вони зупиняться 31 липня об 11:30. Разом із прапором України від початку мотопробігу байкери провезуть кримськотатарський прапор, який передадуть представникам кримськотатарського народу. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *