Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Мотиваційний тренінг від Мінюсту відбувся у Херсоні, відео

19 серпня Херсон з робочим візитом відвідала начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська. Для начальників та спеціалістів відділів ДРАЦС ГТУЮ у Херсонській області вона провела мотиваційний тренінг щодо підвищення кваліфікації у сфері державної реєстрації актів цивільного стан.

Також учасники заходу обговорили зміни та новації, які впроваджуються у системі органів ДРАЦС. Зокрема, роботу офісу «Open Space», надання послуги «Шлюб за добу», впровадження послуги «Е-малятко» (отримання послуг, повʼязаних з народженням дитини через інтернет).

Ми піклуємось про якість надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану. Тому цього року проводимо серію мотиваційних тренінгів для працівників системи ДРАЦС. Херсон став 13-м регіоном, де провели подібний семінар. Його основна мета – не перевірка знань чи умінь, а саме мотивація на професійний розвиток, самовдосконалення, набуття комунікаційних навичок. Активних та прогресивних – підтримати, більш пасивних – зарядити позитивом та вивести із надуманої зони комфорту, показавши можливості розвитку. Ми хочемо показати  кожному працівнику системи його власні професійні можливості та реальні шляхи їх повноцінної реалізації, – зазначила Ірина Дубиківська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *