Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Минулого року майже 140 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

Минулого року до Управління Державної міграційної служби в Херсонській області надійшов 201 матеріал на оформлення дозволу виїзду за кордон на постійне проживання. 139 жителям Херсонщини оформили дозвіл, інші справи ще знаходяться у впровадженні.

Переважна кількість громадян (понад 90 осіб) планували виїзд в США. Також в херсонці надають пріоритет при виїзді на проживання – Німеччині, Литві, Білорусії,  Польщі, Росії та Ізраїлю.

Жителі області не лише виїжджають, а й повертаються на Батьківщину. Так у 2019 році міграційною службою області було прийнято 67 матеріалів на повернення в Україну –  62 херсонця документовано, 5 справ ще знаходяться на розгляді.

Довідка: Плануєте переїхати на постійне місце проживання в іншу країну, тоді вам необхідно звернутись до міграційної служби за місцем проживання для оформлення необхідних документів.
Заява на виїзд на ПМП подається особисто, її розгляд здійснюється протягом трьох місяців з дня її подання. Вартість послуг –  195,31 грн. Пільги відсутні. Бажаючим слід врахувати, що існують випадки коли у виїзді на ПМП в іншу державу може бути відмовлено, такі категорії громадян визначаються Законом України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *