Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

“Мистецтво Чжень Шань Жень”: у Херсоні покажуть Міжнародну художню виставку

Хочете побачити репродукції 40 картин 12 художників  з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії? Тоді запрошуємо вас відвідати Міжнародну художню виставку “Мистецтво Чжень Шань Жень”, відкриття якої відбудеться 3 серпня о 12:00 у виставковій залі художників України (проспект Ушакова, 30/1).

Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об’їхала понад 100 країн, експонувалася більше 1000 разів.

В основному оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Сюжети картин розповідають про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.

Автори переконані, що в залежності від ідеї, якою вони керуються при створенні картини, від їх внутрішнього стану, живопис наповнюється силою, здатною будити його сильну або слабку сторону. Тому внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними.

Художників цих робіт об’єднала одна спільна ідея: за допомогою мистецтва показати яке прекрасне життя, якщо слідувати її високим принципам Істина Доброта Терпіння. 

 
За матеріалами   пресслужби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *