Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

На 184 окрузі зареєструвано 43 порушення, пов’язані з проміжними виборами народного депутата

поліція

На Херсонщині поліція зареєструвала 43 порушення, які пов’язані з проміжними виборами народного депутата України на 184-му окрузі. За цими фактами поліцейські відкрили 9 кримінальних проваджень, а також склали 12 адміністративних протоколів.

Про це йдеться на сторінці поліції Херсонської області.

Один з випадків стався на території Бериславського району, де правоохоронці зафіксували факт розвішування агітаційних матеріалів одного з кандидатів у депутати поряд із магазином. За ці дії на 37-річного киянина поліція склала протокол за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях. За це загрожує штраф у розмірі від 85 до 170 гривень.

Також у Бериславському районі з агітаційного намету одного з кандидатів розповсюджували друковану продукцію, яка була виготовлена з порушеннями. Поліція склала протокол на 45-річну жительку Нової Каховки за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Це карається штрафом на громадян від 170 до 510 грн, і на посадових осіб від 850 до 1190 гривень.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *