П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

На Чонгарі зник військовослужбовець

30 травня 2020 року близько п’ятої години ранку, в районі півострова Чонгар, під час несення служби на спостережному посту було виявлено відсутність військовослужбовця одного із підрозділів Збройних Сил України. Про це повідомляє військова служба правопорядку Збройних сил України. 
З моменту зникнення військовослужбовця відразу розпочалися пошукові заходи, однак вони не дали результатів.
Військовослужбовець на телефонні дзвінки не відповідає, місцезнаходження його не відоме.
За попередньою інформацію, військовослужбовця під час несення служби було викрадено. Неподалік спостережного посту були виявлені сліди боротьби з невідомими особами.
На даний час, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення місця знаходження військовослужбовця. Матеріали щодо даної події оперативно передані до правоохоронних органів.

“Викрадення росіянами бійця – це чергове підтверждення того, що йде війна, а не телешоу. Що землі біля півострову насичені ворожою агентурою, “топчуться” диверсійно-розвідувальними групами ЗС та ФСБ РФ, постійно моніторяться окупантом та й просто – небезпечні,” – прокоментував інцидент  на своїй сторінці у Фейсбук громадський і політичний діяч Борис Бабін, який у 2016-2018 роках обіймав посаду представника президента України в АР Крим.

Борис Бабін відхилив версію про те, що військовослужбовця могли викрасти в рамках заходів реагування на успішні навчання Збройних Сил України на Арабатці і наголосив, що Чонгар наразі не місце для фейкових сервісних центрів, а також для нафтобізнесу структур, тісно аффільованих з агресором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *