Середа, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

На генічеському ринку провели «просвітницький» рейд

10 листопада 2020 року під час рейду з легалізації підприємницької діяльності на території генічеського ринку спеціалісти Генічеської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели активну інформаційно-роз’яснювальної роботу з суб’єктами господарювання щодо  офіційного працевлаштування найманих працівників та легалізації трудових відносин.

  Під час індивідуального спілкування із  30  підприємцями, які здійснювали роздрібну торгівлю продовольчими та промисловими товарами у торгових ларьках, учасники групи встановили  один суб’єкт господарювання, який працював без державної реєстрації підприємницької діяльності та сплати відповідних податків та зборів до бюджету.

 Податковому порушнику було запропоновано зареєструватися приватним підприємцем та вести свою діяльність відповідно вимог діючого законодавства. Повідомили податківці і про відповідальність відповідно ст. 164 КУпАП, яка передбачає накладення штрафу у розмірі 17000 –  34000 гривень  за здійснення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності без державної реєстрації.

Такі заходи допомагають нагадати бізнесменам, щодо усі без винятку суб’єкти господарювання мають здійснювати підприємницьку  діяльність відповідно до вимог чинного податкового законодавства, з використанням офіційно оформлених найманих працівників та дотриманням правил торгівлі на ринках.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *