Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині 202 медики перебувають на самоізоляції

Станом на 10 квітня 2020 року, у Херсонській області на самоізоляції перебувають 202 медичних працівника. У 12-ти медиків – підтверджено коронавірусну інфекцію. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив керівник обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, викликаної коронавірусною інфекцією, Юрій Ромаскевич:

“Ми маємо таку ситуацію, що люди свідомо чи несвідомо, маючи ознаки захворювання, йшли до своїх лікарів, не попереджаючи їх про це. Тому, на сьогодні серед 27-ми інфікованих COVID-19 в Херсонській області, ми маємо 12 медичних працівників.Троє інфікованих із 12-ти – з Голопристанського району. Дев’ять – з Олешківського. У 11-ти людей – стан задовільний, вони не потребують госпіталізації та знаходяться на лікуванні вдома. Одна людина перебуває в інфекційній лікарні, у неї стан середнього ступеня важкості.”

Також, як повідомив Юрій Ромаскевич, центральна районна лікарня і центр первинної медико-санітарної допомоги, і в Олешках, і Голій Пристані, працюють в штатному режимі. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *