Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині аномальна спека стала ймовірною причиною смерті двох людей

За добу 6 липня 2020 року на Херсонщині сталась друга смерть ймовірно від теплового удару. У Приморському Голопристанського району знайшли тіло чоловіка у комбайні серед поля. О 14.30 зафіксували смерть жінки 25 років. ЇЇ знайшли без ознак життя знайомі між Антонівкою та Садовим Білозерського району. Жінка працювала у полі під прямими сонячними променями.

Про це розповіла заступниця директора обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Інеса Чамлай:

“Минулого тижня в центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф звернулося 15 громадян з приводу перегрівання організму. Пік звернень був 4 липня, в суботу, коли 6 громадян звернулося з тепловим ударом. Перший симптом перегрівання організму і сонячного удару- головний біль., запаморочення. Загальне погіршення здоров’я, може бути спрага, підвищене потовиділення, тиск, серцебиття. Треба завести в тінь або прохолодне приміщення, покласти горизонтально. Підняти ноги, накласти холодні компреси. Направити вентилятор, або приміщення з кондиціонером, дати холодної води, дочекатися, коли приїде бригада”.

Лікарка радить не виходити на вулицю з 10 до 17 години, носити головний убір, одяг з натуральних тканин і брати з собою воду.

За матеріалами Суспільного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *