П’ятниця, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині більше 20 соціальних об’єктів увійшли до програми «Велике будівництво»

Велике будівництво

Обговорення реалізації на Херсонщині у 2022 році президентської програми “Велике будівництво” стало одним із ключових питань, яке обговорили під час пресконференції голови облдержадміністрації Геннадія Лагути. Захід відбувся, 23 грудня 2021 року, в міжнародному аеропорту “Херсон”. Очільник області наголосив, реалізація програми Президента «Велике будівництво» вже довела свою ефективність, адже вдалося збудувати рекордну кількість доріг, відреконструювати низку медичних закладів, шкіл та садочків, побудувати нові стадіони та ЦНАП.

В цілому, цього року на Херсонщині програму реалізовано на понад 98%, тож область увійшла до п’ятірки лідерів серед усіх регіонів країни.

“Для всієї команди облдержадміністрації реалізація програми буде пріоритетним завданням і у 2022 році. Плани маємо амбітні, зокрема, буде реалізовано 5 перехідних проєктів, відремонтовано 4 школи, 5 дитсадочків. Особливу увагу зосередимо на споруджені спортивних майданчиків та стадіонів, а також буде реалізовано об’єкт культури. Окрім того, за попередніми планами у новому 2022 році передбачається проведення ремонту понад 130 км автодоріг загального користування місцевого значення. Також ведуться переговори щодо залучення кредитних коштів у сумі 600 млн грн для здійснення капітального ремонту додатково 37,5 км шляхів”, – зазначив Геннадій Лагута.

Продовжиться у новому році і будівництво об’єктів-довгобудів. Зокрема, другої черги шляхопроводу «ХБК-Таврійський», школи № 23 у Таврійському мікрорайоні, комплексу по сортуванню побутових відходів за межами міста Берислав, Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» та інші.

Геннадій Лагута зазначив, до формування переліку об’єктів «Великого будівництва» у наступному році намагалися підходити комплексно. Зокрема, тісно співпрацювали з головами районів та територіальних громад, аби чути їх пропозиції, адже розвиток області та кожного її населеного пункту залежить від ефективної роботи всіх гілок влади.

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *