Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині біля адмінмежі з Кримом завершились бойові стрільби

На полігоні «Ягорлик» в Херсонській області завершилися чергові навчання підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України з бойовою стрільбою.

Як повідомляє повітряне командування «Схід», були виконані бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів С-300ПТ як по повітряних, так і наземних цілях, що позначав засоби повітряного нападу противника.

Зокрема, під час протиповітряного бою у новому районі у складі зведеного зенітного ракетного полку бойові розрахунки новоствореного підрозділу Харківського зенітного ракетного полку повітряного командування “Схід” виконали бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ як по повітряних, так і наземних цілях, що позначали засоби повітряного нападу противника.

Разом з ними бойові пуски зенітних ракет здійснила чергова бойова обслуга за викликом з Нікопольського зенітного ракетного полку.

Крім того, під час тактичних навчань офіцери застосовували сучасний автоматизований мобільний командний пункт «Ореанда».

На завершальному етапі навчань всі підрозділи повернулися в пункти постійної дислокації і знову приступили до несення бойового чергування.

У перший день стрільб на полігоні «Ягорлик» в Херсонській області ракетники провели більше 20 пусків ракет з комплексів С-300ПТ, С-300В1, Бук М1, З-125-2Д1 по повітряним, наземним, надводним і електронним цілям.

Бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та іншого озброєння на полігоні «Ягорлик» в Херсонській області проводяться з 2016 року. Єдиний полігон «Чауда», який використовувала України для цих цілей, залишився в анексованому Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *