Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині буде створено 49 територіальних громад

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Херсонської області.

Відповідне розпорядження було прийнято сьогодні, 29 квітня 2020 року, на засіданні Кабінету Міністрів України. На Херсонщині буде створено 49 спpоможних (об’єднаних) тepитоpіальних гpомад. План охоплює 100% тepитоpій області. Ознайомитися з детальним переліком можна нижче.

This slideshow requires JavaScript.

Також сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Хмельницької та Луганської областей. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

«Затвердили перспективні плани формування територій громад трьох областей. Вони були напрацьовані з депутатським корпусом, з експертами, з регіональними елітами. Тобто це черговий етап, який наближує нас до завершення реформи децентралізації і формування правильних, оптимальних планів адміністративно територіального устрою нашої держави», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Слід також додати, що затвердження перспективних планів сприятиме, зокрема, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів із розрахунку на одного мешканця громади приблизно удвічі. Це означає більші можливості для розвитку, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *