Неділя, 17 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині чекають результатів тестів 7 людей з підозрою на коронавірус

Станом на 10:00 23 березня 2020 року на Херсонщині не підтверджено жодного випадку захворювання на коронавірус, тоді як в Україні вже виявлено 73 інфікованих.

В Херсонській області є 7 підозр щодо можливого захворювання на COVID-19. Всі госпіталізовані, чекаємо результати аналізів з Києва.

Загалом з 15 березня медичними працівниками перевірно 434 особи, які прибули до області з епідемічно небезпечних країн та інших регіонів. Підозр на коронавірусну інфекцію не виявлено. Громадяни перебувають у самоізоляції та під особливим наглядом медиків. Як повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, кожного дня медпрацівники здійснюють виїзди до населених пунктів, з метою контролю ситуації, яка склалася у звʼязку з коронавірусною інфекцією COVID-19, щодо громадян, які повернулися з-за кордону.

Нагадаємо, в області визначено 10 лікарень та 37 можливих місць обсервацій, з можливістю обсервації 1169 осіб з підозрою на захворювання короновірусною інфекцією, а також для лікування 166 осіб, у яких такий діагноз буде підтверджений. В наявності 60 палат/боксів для розташування хворих. Всього в області працюють 42 лікарі-інфекціоністи.

Шановні жителі області, якщо у вас виникли симптоми ГРВІ, будь ласка, відразу зверніться до сімейного лікаря! Систематично дотримуйтесь правил особистої гігієни: мийте руки з милом (30 сек), не торкайтеся обличчя брудними руками, уникайте тісного контакту з хворими людьми, носіть респіраторні маски та медичні рукавички, очищайте та дезінфікуйте предмети та поверхню, провітрюйте приміщення.

Залишайтеся вдома та дбайте про свою безпеку, аби усі скоріше могли повернутися до нормального ритму життя!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *