Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині “чорні лісоруби” нарубали тополь на півмільйона гривень

 
26 листопада 2020 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Херсонської області у полезахисній лісосмузі від «Північно – Кримського каналу» до с. Тарасівка, Олешківського району уздовж ґрунтової дороги, встановлено факт видалення 39 дерев породи «тополь».
 
 
На місці події, поблизу лісосмуги, знаходилися невстановлені особи. Спілкуватися з державними інспекторами відмовилися, на прохання надати дозвільні документи на видалення багаторічних насаджень не відреагували. На місце вчинення правопорушення невідкладно викликано працівників поліції.
Інспекторами спільно з працівниками поліції проведено обміри пнів та здійснено фотофіксацію видалених дерев породи «тополь».
 
 
Сума збитків заподіяних державі в наслідок видалення 39 дерев породи «тополь» становить понад 500 тисяч гривень. Інспекцією направлено листи на адресу Херсонської обласної Прокуратури та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для встановлення осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування заподіяної державі шкоди.
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *