Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині для патрулювання на вулиці вийшли майже 450 правоохоронців

поліція

З 15 лютого 2022 року особовий склад поліції Херсонщини переведений на посилений режим несення служби. З цього приводу, 18 лютого 2022 року, на площі Свободи у Херсоні відбувся загальний розвід силових структур області.

За словами заступника начальника поліції Херсонської області Дениса Захарченка, в проведенні заходів кожного дня задіяні близько 450 правоохоронців, це означає збільшення кількості патрулів, які забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок на вулицях, взяття під охорону об’єктів критичної інфраструктури, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Правоохоронці несуть службу у складі піших нарядів, автопатрулів та на стаціонарних постах області. До складу патрулів увійшли працівники поліції, військовослужбовці Національної гвардії, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонники та представники громадських формувань. На постах разом із поліцейськими несуть службу працівники СБУ.

Поліцейські підтримують публічну безпеку і порядок на вулицях міст та селищ області, забезпечують функціонування об’єктів життєдіяльності населення, транспортної та критичної інфраструктури, органів державної влади, а також недопущення скоєння кримінальних правопорушень, інших протиправних дій, що можуть дестабілізувати ситуацію на території області або в окремих населених пунктах. Також правоохоронці продовжують здійснювати контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів.

Поліцейські закликають громадян зберігати спокій, не піддаватися паніці. Посилений режим поліції – це не додатковий привід для занепокоєння, а захист та повна готовність правоохоронних підрозділів.

Відділ комунікації поліції у Херсонській області

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *