Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині два населені пункти закривають на в’їзд та виїзд

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 у м. Олешки та с. Малі Копані Голопристанського району, у даних населених пунктах тимчасово впроваджуються додаткові обмежувальні заходи. За рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС, з 13 години 11 квітня і до 6 години 13 квітня Олешки та Малі Копані будуть закриті на в’їзд-виїзд. Як повідомили в ГУНП в Херсонській області, в Олешки зможуть в’їхати лише громадяни, які мають там прописку. На виїзд не пускатимуть нікого. У місті встановлять 5 карантинних постів. Село ж Малі Копані закривається повністю. Там працюватиме 2 блокпости.

-дорога М 14 (район Автостанції Олешки);
-дорога М 14 (район пам’ятника «Трактор Універсал-1»);
-дорога Р 57 (Олешки – Гола Пристань – Скадовськ), 4 км (район перехрестя доріг).

-дорога М 14 (район кафе «Пан Атаман»);
-дорога Р 57 (район АЗС «Укртатнафта»).

Жителям населених пунктів рекомендовано перебувати вдома. Проте за нагальної потреби пересуватись в масці чи респіраторі, рукавичках та не більше двох осіб.

Також бмеження руху діятиме з вулиць м. Олешки, які мають виїзд на дороги М 14, Р 57.

Дотримання громадянами карантинних заходів цілодобово контролюватиметься шляхом патрулювання поліцією, Національною гвардією України та патрульною поліцією.

Начальник Головного управління Національної поліції Херсонської області Олександр Прокудін просить місцевих жителів віднестися до таких заходів з розумінням:

“Просимо зберігати спокій та ставитися до карантинних обмежень з розумінням! Обмежувальні заходи потрібні для недопущення масового інфікування. Якщо це зробити, то ситуацію вдасться утримати і почати виходити з карантину вже у травні. В іншому випадку є ризики, що карантин триватиме до осені! Боротьба з епідемією залежить від кожного з нас. Давайте зупинимо коронавірус разом!” 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *