Четвер, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині фіктивні ФОПи постачали молочну продукцію, сплачуючи значно нижчий відсоток податку

Херсонська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах групою осіб (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, фігуранти справи організували масштабну схему заниження податкових платежів і конвертації грошових коштів у готівку. Зокрема, на протязі 2018-2019 рр, використовуючи групи фіктивних ФОПів, які працюють за спрощеною системою оподаткування, налагодили продаж молочної продукції на заводи, сплачуючи значно нижчий відсоток податку.

Використовуючи таку схему, на рахунки підприємців було зараховано майже 50 млн грн для закупівлі молока, які в подальшому переведено в готівку. Такі дії призвели до ухилення від сплати податків на суму майже 8 млн грн.

За результатами проведених санкціонованих обшуків офісних та житлових приміщень, транспортних засобів, причетних осіб вилучено готівкові кошти, які  були зняті із банківських рахунків підконтрольних підприємців, у сумі понад 4,5 млн грн, печатки, банківські картки, реєстраційні та первинні бухгалтерські документи, а також чорнові записи, що підтверджують проведення неіснуючих фінансово-господарських операцій.

Заходи із виявлення ненадходження значних сум до державного бюджету проводилися працівниками СУ ДФС в області спільно з відділом «К» УСБУ в Херсонській області.

Досудове розслідування триває

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *