Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині хочуть збудувати курорт за мільярд доларів

Курорт на 30 тисяч осіб планують розмістити на площі в майже 600 гектарів. Тут побудують готелі та апартаменти, аквапарк, спа-комплекси, ресторани, яхт-клуби, котеджні квартали, пансіонати і науково-виробничий комплексу по розведенню цінних риб.

Курортно-туристичний комплекс La Perla Azzurra в Херсонській області Кабінет міністрів України визначив одним із пріоритетних серед об’єктів, які будуть побудовані в період до 2023 року. Відповідне розпорядження уряд затвердив з триденним доопрацюванням.

Варто зазначити, що інвестиційний проєкт зі створення нової туристичної зони на березі Чорного моря за принципом Грузії і Туреччини влада Херсонської області підготувала ще в 2017 році. Правда, тоді проєкт носив робочу назву “Херсонське Батумі”. З тих пір проєкт кілька разів переглядали і вносили правки.

Інвестпроєкт оприлюднено на порталі Invest in Kherson – він передбачає створення курортно-лікувальної та туристичної інфраструктури на озері Устрична між селищами Приморське і Лазурне. Передбачувана вартість проєкту – $ 1 мільярд. Інвестору пропонується участь в акціонерному капіталі і оренда ділянки на 49 років. Реалізація проєкту фінансується повністю за рахунок коштів інвестора.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *