Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині майже півтори тисячі водіїв відновили втрачені або викрадені посвідчення

Протягом 2020 року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області видано 1468 посвідчень водія після їх втрати або викрадення, що становить 10 % від усієї кількості виданих водійських посвідчень. Про це повідомили у пресслужбі регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області.

Якщо посвідчення водія втрачене, для його відновлення слід звернутися до сервісного центру МВС з наступними документами: паспорт, копія ідентифікаційного коду, медична довідка.

У разі викрадення – необхідно звернутись до поліції, написати заяву та отримати відповідну довідку. Далі з довідкою та переліченими вище документами отримати дублікат водійського посвідчення в зручному за розташуванням сервісному центрі МВС.   

Наразі послугу відновлення втраченого, викраденого або пошкодженого посвідчення водія можна замовити через Електронний кабінет водія.

Алгоритм отримання послуги наступний:

  • після авторизації в ЕКВ подати заяву в електронній формі;
  • до заяви додати електронні копії довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о;
  • підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Після отримання повідомлення (у разі успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами) можна забрати посвідчення водія в обраному сервісному центрі МВС.      

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *