Субота, 31 ЛипняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині масштабно відзначили День захисту дітей

300 волонтерів Херсонщини провели свято для 6 тисяч дітлахів. Дітей-сиріт і з малозабезпечених сімей привезли з усієї області.
Ірина Ніколаєва громадську діяльність починала з мрії творити добро, а вже за 10 років активної роботи їй вдалося об’єднати навколо себе однодумців, які спільно допомагають влаштовувати свято для дітей-сиріт і малозабезпечених сімей.
«Всі працюють на волонтерських засадах, кожен знає, чому він тут. Наша основна мета, щоб діти, які не мають батьківської турботи та любові, знайшли тут для себе друзів-наставників, які їм потім допомагають по життю, або вони розуміють, що світ існує і поза межами їхнього закладу, їхнього міста» – розповідає Ірина Ніколаєва.
А волонтер Віктор Булка опікується соціально вразливою категорією населення. Він переконаний, приділяти увагу дітям з вадами потрібно щодня: захищати їх права та уберігати від будь-яких форм експлуатації, або якихось інших насильницьких дій.
Також він повідомив, що на свято привезли дітей з сімей, які опинилися у тяжких обставинах, дітей з інвалідністю, а також дітей з Олешківського дитячого будинку інтернату для того, щоб залучити їх до свята і вони отримали море позитиву, емоцій і драйву, який у День захисту дітей організували у позаміському комплексі «Grand Prix».

Під час свята було організовано 15 локацій з розвагами. Дітям безкоштовно роздавали ласощі, працювала польова кухня. Все влаштовано так, щоб малеча не нудьгувала.

Гість свята Андрій Мєдвєдєв поділився з нами своїми враженнями: « Самое счастливое, что у нас есть – это наши дети, поэтому я считаю, что такие праздники надо организовывать. Ради детей мы все живем».
Такої ж думки і Юлія Реуцька, яка приїхала на свято з ГолоЇ-Пристані: «Діти – це саме головне, це наше майбутнє, тому діткам позбавленим, сиротам, з малозабезпечених сімей, в яких не має родини, то їм потрібно більше таких свят».
Діти – це наше майбутнє! В цьому переконані волонтери Херсонщини, тому наступного року вони також зберуться разом, щоб подарувати тепло своїх сердець тим, хто його потребує понад усе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *