Понеділок, 11 ГрудняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині можуть з’явитися фальшиві російські рублі

рублі фальшиві

На Херсонщині можуть з’явитися фальшиві російські рублі. Фейковими грошима російські військові можуть розраховуватись з колаборантами.

Про це 23 березня 2022 року на сторінці у Фейсбук зазначив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

“Мережею шириться інформація від британської розвідки, що на Пермській друкованій фабриці РФ, запущений процес друку фальшивих рублів, в кількості 2,5 млрд. Ця вказівка ​​була доведена керівництву фабрики особисто директором російської держзнаку Аркадієм Трачуком. Фабрика працює у 3 зміни. Надалі фальшивки окупанти планують розповсюджувати серед жителів окупованих ними територій Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Хочу сказати, все може бути.
По-перше, щоб розрахуватися із колаборантами. Зрадників ніде не люблять, тож чого б і не підставити своїх «помічників».

По-друге, брехня — це стиль життя наших сусідів. Вони не те що її створюють, вони в ній живуть і пропаганда наслідки сильна, що вони самі в неї вже вірять.

Хочу звернутись до жителів Херсонщини. Якщо вам в руки потраплять ці криваві гроші, то сприймайте їх як тридцять срібняків — плата за зраду. Не підтримуйте економіку агресора, який щоденно вбиває наших дітей, жінок, пенсіонерів і чоловіків”, – зазначив Юрій Соболевський. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *