Неділя, 17 СічняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині минулого року на кір захворіло більше 600 осіб 

У Херсонській області за 2019 рік захворіло на кір 663 особи, що в 2,4 рази більше, ніж за 2018 рік. Єдиний спосіб запобігти захворюванню на кір – вакцинація!

Всього 2 дози вакцини КПК у 1 та 6 років протягом усього життя захищають людину від кору, а також краснухи та паротиту. Якщо імунізація не була проведена вчасно, можна робити щеплення старшим дітям та дорослим. Також дозволено вакцинувати дітей від 6 місяців, що мають високий ризик захворіти через контакт з хворими на кір.

Вакцину КПК для України закуповує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Протягом 2019 року фонд доставив 1,7 млн. доз вакцини КПК «Пріорикс» бельгійського виробництва. На даний час в області достатньо вказаної вакцини для імунізації дитячого населення та при необхідності дорослого.

Не варто боятися щеплення! З 1000 людей, які заразилися кором, 1 помирає, в 1 діагностують енцефаліт, а 50 отримують тяжкі ускладнення, від яких страждають усе життя. Водночас випадки складних реакцій на вакцину трапляються з меншою імовірністю, ніж один раз на мільйон.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *